Diary

Diary ~ 0.2

13. ledna 2012 v 21:39 | Nessy
Pátek 13. aneb jak dopadlo kolokvium.

Mžourám do rozsvíceného mobilu a ne displeji vidím údaj 5.27. Panebože, pomyslím si a snažím se znovu usnout, ale nejde to. V 7.20 to vzdávám a vylézám z pelíšku. Ještě rychle přečíst otázky 6-10, které jsem včera večer nestihla. Sním dva chlebánky, vypiju třičtvrtě hrnku čaje a jdu se chystat. Brr, venku je zima, ale ani to mě neodradí od toho, abych si vzala sukni nad kolena, halenku a sako. Pak decentně nalíčit (pokud tam mám být za blbce, pak ať alespoň dobře vypadám), vyžehlit vlasy, navoňat, obout kozačky, kabát, na krk tlustou fialovou šálu a jde se. Samozřejmě jsem se ještě vracela pro rukavice, protože bez svých superskvělých moderních kožených rukavic bych prostě do takové kosy nešla.
Ani sama nevím, jak jsem tu 15 minutovou cestu do školy zvládla. Vyšla jsem si dřív, abych ještě našla kabinet příslušného vyučujícího ("kolokvium se bude konat v kabinetě vyučujícího" nechápete? Já taky ne...). No a samozřejmě jsem prošla asi tři patra, než jsem zjistila, že kabinet je (překvapivě) v přízemí. Sedla jsem na jedinou židlu v okruhu tak 10 kilometrů a čekala. Za chvíli přišla Verča a kecaly jsme a říkaly, že jestli nás vykopne, tak příští rok už fakt budeme chodit na přednášky a tak.
No a tak čekáme, půl hodiny....hodinu...a teprve po hodině a čtvrt přijde vyučující a oznámí nám, že za chvilku začneme. Super.
No a už taháme otázky. Otázka zní: Co je literatura? Panebože, pomyslím si a říkám si, že tohle neprojde. Otázka přímo na nic, protože (doslova) nikdo nedokáže definovat, co to vlastně ta literatura je. Pak mi ještě dá knížku, kterou jsem v životě nečetla (protože nenašel tu, co jsem četla) a mám z ní provést naratologický rozbor. No a tak je příprava, snažím se vzpomenout, co to na těch papírech vůbec bylo a v druhém poločase si čtu tu knihu. A pak to začne. Nejdříve Verča, pak já. Má rada zní: pořád hodně kecejte. Kecala jsem opravdu blbosti ani učitel mi nerozuměl, ale nějak jsme se dobrali konce.
"No tak, já vám to teda dám."
Tak jsme byli všichni tři happy, jak tři grepy.
"Ale jako být vámi, tak bych se tak neradoval...za ty výkony. Nemůžu vyhodit půlku ročníku. Byli tady i horší."
Ale my jsme se radovali a snad ještě víc :D.
Takže další dva kredity v kapse. A pátek třináctého je pro mě šťastný den :D. Řekla bych DEN KLIKAŘŮ :D.

Diary ~ 0.1

11. ledna 2012 v 19:29 | Nessy
Tak se to tady pomalu začíná rozrůstat. Dokonce jsem přidala i jeden volný layout (a na nějakou dobu asi také poslední).
Mrzí mě, že teď moc nepřidávám, ale není čas.
Bohužel začalo zkouškové a já jsem se (konečně :D) začala učit. V pátek mám kolokvium (nebudu vám vysvětlovat, co to je, protože to ani sama pořádně nevím a nikdy jsem ho ještě neměla :D).
Příští týden bude klid a ten další mám pak dvě zkoušky.
Takže tak. Jen jsem vám to chtěla v rychlosti oznámit, abyste se nedivili, že nepřidávám a neodpovídám na komentáře.

Jinak jsem moc ráda, že tady chodíte a že se vám tady (snad) líbí.

Nessy ♥
 
 

Reklama